Dietní jídla

Zdravotní diety

Máte-li zdravotní problémy, tak věřte, že ani toto není překážkou, abyste si mohli objednat oběd od nás. Rádi přizpůsobíme výrobní proces Vašemu zdravotnímu stavu, například při potížích se žlučníkem nebo s nadměrnými hodnotami cholesterolu v krvi. Jsme připraveni s Vámi konzultovat jakoukoli jinou dietu, která Vás omezuje ve výběru kvalitního pokrmu.

Jídlo bez Lepku

Dnes si již můžete objednat oběd i Vy, kteří jste striktně limitováni bezlepkovou dietou. Vzhledem k precizně nastaveným kontrolním mechanismům při výrobě bezlepkových pokrmů nemůže dojít k situaci, že by se do Vašeho pokrmu dostala surovina obsahující lepek. Tohoto je dosaženo oddělením provozovny a skladu od ostatní produkce. Nemůže tedy dojít k promíchání dílčích surovin, a nehrozí tedy žádné nebezpečí možných alergických reakcí na lepek.

LIVE projekt „JDE TO ……… o hubnutí víme své“

Jde o společný projekt  firem Tvoje Krása, Feel Fit a Výborné jídlo , komplexní program změny životního stylu, za účelem redukce tělesné hmotnosti a celkového zlepšení zdraví a kvality života každého z Vás.

Tvoje krása – výživové poradenství

Výživové poradenství s důrazem na individualitu a osobnost klienta.
Nabízí sestavení individuálního stravovacího plánu za účelem redukce hmotnosti, nebo naopak váhového přírůstku na základě osobní konzultace.

Tento individuální plán se stane předlohou pro ideálně vyváženou krabičkovou dietu jen pro Vás.
Pro individuální plán kontaktujte www.tvoje-krasa.cz